Profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej
Realizacje

Nasze realizacje


W naszych Centrach Samochodowych w Mszczonowie i w Bytomiu posiadamy doskonale wyposażone hale obsługi technicznej, które umożliwiają nam wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń montażowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi projektami zrealizowanymi dla naszych Klientów.

IZOTERMAZabudowa MOSTVA TERMO wykonana jest z najwyższej jakości paneli laminowanych ze specjalnym wypełnieniem z poliuretanu, który gwarantuje zachowanie wysokich parametrów sprawności termicznej. Zabudowa jest wodoodporna i łatwa w utrzymaniu higieny i czystości. Posiada atest PZH i Certyfikaty ATP, które pozwalają na przewożenie świeżej żywności bez dodatkowych wymagań ze strony Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. Dostępne są, też wersje z agregatem chłodniczym.

POGOTOWIE ENERGETYCZNESamochody na bazie Ford Ranger przygotowane zostały wg. specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla pracowników Pogotowia Energetycznego. W przestrzeni ładunkowej samochodu powstała zabudowa serwisowa złożona z wytrzymałej i lekkiej konstrukcji aluminiowej. W środku znajdują się zestawy półek, boksów, szuflad, a także wysuwana platforma podłogowa zapewniająca łatwy dostęp do elementów przechowywanych w najniższych partiach zabudowy. Oprócz oznakowania nadwozia naklejkami, wyróżniającego pojazdy pogotowia energetycznego, została zainstalowana na dachu belka sygnalizacyjna i na wysokości przedniego zderzaka wyciągarka sterowana elektrycznie.

COMBO VANSamochód w wersji 7- osobowej ze specjalnie przygotowaną zabudową do przewożenia 2 osób zatrzymanych. Ściany dodatkowego przedziału mają jednolitą konstrukcję i wykonane zostały z twardego, odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Drzwi do przedziału osadzonych, zostały zabezpieczone dodatkową metalową kratą z zamkiem konwencjonalnym. Oprócz standardowego wyposażenia samochodu służb mundurowych jak oznakowanie zewnętrzne, belka świetlna, stacja radiowa, zamontowany został system niezależnej wentylacji i ogrzewania postojowego dla dodatkowego przedziału.

TOYOTA HILUX SPECIAL EDITION / SELECTIONSpecjalnie zmodyfikowany model Toyoty, dla którego stworzono unikatowy pakiet stylizacyjny. W jego skład wchodzą 18 calowe, polerowane felgi z lekkich stopów, opony BFGoodrich AllTerrain T/A, okleina Black Mat wybranych elementów karoserii, ozdobne naklejki z nazwą modelu. Zmienione zostały amortyzatory i sprężyny zawieszenia, przez co auto zostało podwyższone. W pojeździe zainstalowano zestaw orurowania ze stali nierdzewnej oraz komplet osłon silnika , skrzyni biegów i tylnego mostu . Wszystkie elementy osłaniające grill, progi i kabinę pomalowano w kolorze czarny mat. Na liście wyposażenia dodatkowego można, też znaleźć wyciągarkę sterowaną elektrycznie. Przestrzeń ładunkowa, zabezpieczona została warstwą Line-X, chroniącą powłokę lakierniczą przed uszkodzeniami mechanicznymi, dostępem wilgoci i korozją. Pojazd wyposażono w dodatkowe halogeny LED poprawiające widoczność przed samochodem, a także oświetlające przestrzeń ładunkową. Nad dachem zainstalowano wysoce wydajną belkę świetlną LED, kompaktowych rozmiarów, która nie generuje hałasu przy poruszaniu się z większą prędkością

Izoterma

Pogotowie Energetyczne

Opel Combo Van

Hilux Black Mat/Selection

LINE-XInnowacyjna technologia służąca do zabezpieczenia powierzchni ładunkowej samochodów osobowych, dostawczych, pickup-ów przed zniszczeniem i korozją. Zabezpiecza nadwozie samochodu podczas transportu ciężkich, mokrych lub sypkich ładunków. Powłoka posiada certyfikaty potwierdzające, że warstwa ochronna może mieć kontakt z żywnością. Produkt jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

TOYOTA HILUX KAMIENIOŁOMYZindywidualizowana wersja samochodu Toyoty, którą przygotowano do eksploatacji w ekstremalnych warunkach. W pojeździe zainstalowano zupełnie nowe, wzmocnione i podwyższone zawieszenie oraz komplet osłon stalowych pod silnik , skrzynię biegów i tylny most. Karoseria auta została zabezpieczona powłoką Line-X, nie tylko w przestrzeni ładunkowej, ale też cała podłoga przedziału pasażerskiego pokryta jest tą warstwą. Zapewnia to odpowiednią ochronę nadwozia przed błotem, wodą, a nawet ostrym żwirem i kamieniami. Auta zostały oznakowane z każdej strony pasem koloru żółtego i wyposażone w obrotowy sygnalizator świetlny, a także bardzo mocne i wydajne źródło światła w postaci belki świetlnej wykonanej w technologii LED.

ZABUDOWA WARSZTATOWAWszystkie zabudowy warsztatowe są projektowane na podstawie wytycznych klienta z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Jednym z podstawowych narzędzi sprzedawców wyposażenia jest specjalistyczne oprogramowanie służące do projektowania zabudów w trzech wymiarach. Każdy model samochodu posiada swoje wierne odwzorowanie w programie, dzięki temu zabudowa samochodu jest zoptymalizowana w dostępnej przestrzeni ładunkowej.

Line-X

Yeti dla policji

Zabudowa warsztatowa

Zabudowa ADR dla wojska

Hilux kamieniołomy

Izoterma

Zabudowa warsztatowa

LandCruiser dla SG